PENZION

Penzion Čtyřkoly okres Benešov u Prahy

Nabízíme pěkné ubytování v klidném údolí řeky Sázavy

Maximální kapacita 24 lůžek v 8 pokojích. Pokoje mají vlastní oddělené sociální zařízení. Penzion je nekuřácký.

V celém objektu je Wi-Fi internet a parkování pro hosty zdarma. Penzion má nekuřáckou restauraci, kapacita 25 míst, kde můžete využít našich gastronomických služeb. Možnost objednat snídaně a polopenze.

K dispozici má také velkou společenskou místností, kde se pořádají různá školení či oslavy s kapacitou cca 25 osob, dětský koutek, prosklenou zahrádku a letní terasu.

V teplejším období je možné využít letní oddělenou zahrádku s bazénem, grilem, lehátky a posezením.

Kategorie pokojů: 1x STANDARD, 6x LUX, 1x SUPERIOR.

Pokoje se liší velikostí a vybavením. Pokoj SUPERIOR je vybaven vířivou vanou pro dva a má samostatný vchod. Pokoje jsou převážně dvou a tří lůžkové. Apartmán pro 4 až 7 osob obsahuje dvě ložnice s chodbou, kde je malý kuchyňský kout a velká koupelna.

nástup (check-in): od 15 hod odjezd (check-out): do 10 hod.

Když hledáte: Ubytování v okolí Prahy, Ubytování Čerčany, ubytování Benešov u Prahy, Ubytování Poříčí, penzion u Prahy, Penzion u  Sázavy. Ubytování v okolí Prahy, Penzion pro vodáky a cyklisty okres Benešov, hotel Benešov u Prahy. Romantické ubytování v Posázaví, ubytování či dovolená pro rodiny s dětmi, Penzion U Čerta, Penzion a restaurace Čtyřkoly, oslavy v restauraci U Čerta, ubytování u řeky Sázavy, ubytování u dálnice D1 EXIT 21 Mirošovice, ale i ubytování pro firmy u Benešova, ubytování turistů Sázava či ubytování pro vodáky na Sázavě. Penzion pro školení u Prahy, Restaurace pro rodinné oslavy, svatební hostiny či firemní večírky u Benešova.Domácí kuchyně, výborná pizza, řada kulturních, historických a přírodních památek v okolí.  Zámek Konopiště, zámek Český Šternberk, Sázavský klášter, Ladovy Hrusice nebo malebná řeka Sázava lákají návštěvníky našeho nového pensionu nedeleko Benešova. Ochotný personál a kvalitní kuchyně, to je restaurace a penzion U Čerta Čtyřkoly.

pokoj 5aPokoj8